Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

„Tylko prawda jest ciekawa” i „Nigdy się nie poddawaj”, to motta życiowe bohatera spotkania, jakie wczoraj odbyło się w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu przy ul. Wrocławskiej 10 – Pana Wojciecha Sumlińskiego – dziennikarza śledczego, publicysty, pisarza, psychologa, autora wielu książek opisujących działalność służ specjalnych, w tym Wojskowych Służbach Informacyjnych, powiązań mafii z ludźmi świata polityki, zagadkowych samobójstw osób znanych z pierwszych stron gazet.
Na spotkaniu, w sali wypełnionej do ostatniego miejsca, Wojciech Sumliński opowiadał o swoim życiu i najnowszej książce pt. „To tylko mafia”, którą napisał wspólnie z Tomaszem Budzyńskim i Jarosławem Sokołowskim ps. Masa. Odpowiadał także na pytania publiczności.
To było fascynujące spotkanie z niezwykłym człowiekiem. Cieszę się z obecności tak wielu Wałbrzyszan i mieszkańców okolic przybyłych na spotkanie oraz autografu wraz z dedykacją otrzymanych od autora w jego (teraz już mojej) książce.
Organizatorami spotkania byli poseł Ireneusz Zyska, Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Zieliński, który był pomysłodawcą wydarzenia oraz Instytut Myśli Logicznej. Szczególne podziękowania należą się Panu Markowi Zielińskiemu – Kanclerzowi Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu za użyczenie sali wykładowej i pomoc organizacyjną, w tym obsługę techniczną spotkania.